• By Murat OSMA - murat [@] muratosma.com
murat-osma-min

Murat OSMA, Excel & VBA Eğitmeni

Sayfama hoş geldiniz..


Excel, kurumsal firmaların olmazsa olmazıdır. Öyle ki; resmi rakamlara göre dünya üzerinde yaklaşık 1.1. milyar Office kullanıcısı mevcut. E tabii ki çoğunlukla en gelişmiş uygulaması olan Excel kullanılmakta. Ülkemizde de Excel, hemen her sektörde tercih edilen bir uygulama olmuştur. Çünkü; Excel üzerinde hesaplamalar, tablolar hazırlayıp, istenilen kritere göre raporlamalar yapıp bu raporlamaları grafik üzerinde sık bir tasarım ile sunabilme imkânımız var. 


Excel'i günlük iş yaşamımızda birçok kez kullanıyoruz. Fakat Excel'in ne kadar özelliğini biliyoruz, ne kadar bilinçli kullanıyoruz? Bu konuda maalesef ciddi bir eğitim eksiğimizin olduğu şüphesiz. Bu sebeple, Excel üzerinde çalışırken, bilgi eksikliğinden dolayı gereksiz vakit kaybediyoruz.  Tabir-i caizse; yeri geliyor resmen Excel ile boğuşuyoruz ya da birilerinden yardım istiyoruz.


Excel'in tüm özelliklerini bilerek, hızlı, seri ve doğru bir biçimde hesaplamalar yapıp, raporlar alıp, işinizi %50 daha çabuk yapmanız ve zamandan tasarruf etmeniz için işinin ehli bir Eğitmenden eğitim almalısınız. Bu  noktada, Kurumsal firmalara ve Bireysel kullanıcılara, Temel, İleri ve VBA (Makro) seviyede Excel Eğitimleri vererek, bireylere iş hayatında kolaylık, firmalara da kaliteli birer Excel kullanıcıları hazırlıyorum. 


Kurumsal Excel Hizmetleri, Bireysel Excel Hizmetleri ve Birebir/Özel Excel Eğitim Hizmetleri ile yanınızdayım. 


Uzmanlık Alanlarım

  • Excel Fonksiyonlar (Formüller) 100%
  • Excel & VBA (Makro) 100%
  • WordPress Web Site Tasarımı 100%
  • Excel ile Web Sitesinden Veri Alma/Gönderme 100%
  • Excel ile Mail Gönderme İşlemleri 100%
  • Excel ile Veritabanı Yönetimi 100%

Excel Eğitim ve Çözümleri

servicesKurumsal Excel Eğitim hizmeti ile birlikte tüm Excel sorunlarınıza çözümler sunuyorum.
Dilerseniz VBA (Makro) ile firmanıza özel, ihtiyaca yönelik yazılım da geliştirilebilir.

Fiyatlandırma bilgisi için buradan iletişime geçebilirsiniz..

servicesİyi bir Excel kullanıcı olmak, size gün içinde zaman kazandırır. İşlerinizi hızlı ve doğru bir biçimde hazırlamak, Fonksiyonlara hâkim olmak, VBA(Makro) ile uzman çözümler hazırlamak isteyen bireysel kullanıcılar, Birebir/Özel Excel Eğitimi alarak, Excel'in tüm gücüyle bir değil, on adım öne geçebilirler.

Excel'in gücünü keşfedin ve neler yapabildiğine şahit olun.

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz..

servicesFirmanızda ihtiyaca yönelik amatör veya profesyonel seviyede Excel Çözümleri konusunda her zaman destek vermeye hazırım.

Gündelik işlerinizi makroya bağlayarak; tek tuşla tüm işlerinizi saniyeler içinde halledebilirsiniz.

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz..

Paylaş

Bu sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın!

Excel Arşivi