• By Murat OSMA - murat [@] muratosma.com

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

seo-optima-min

Bir web tasarım projesinin son adımlarından bir tanesi olan arama motoru optimizasyonu yani bir diğer adıyla SEO uygulaması, web sitenin hatta bir projenin bitimi ardından, o projeyi Google gibi arama motorlarında bulunabilir hale getirmeye denir. 

Bir projede web tasarım dâhilindeki tüm adımlar uygulanarak, hizmet aktif edilir ve işte bu noktada da projenin istenilen, hizmete bütünleşecek kelimeleri analiz edilir. Bu analizin ardından Arama Motoru Optimizasyonu uygulaması adı altında sitenizin google gibi arama motorlarında, analiz edilen bu kelimelerde öne çıkması sağlanır. Bizler OSMA Soft olarak, üstlenmiş olduğumuz tüm projelerde vermiş olduğumuz bu hizmeti en başarılı bir şekilde gerçekleştirirken, bu uygulamada attığımı adımlar da şu şekilde sıralanabilmektedir. 

Hizmetiniz için analiz kelimeler
Web projelerinizle bütünleşecek olan anahtar kelimeler analiz edilir, ve bu işlemin ardından sizlere dönüşü hesaplanarak, yüzdeliklerle sonuçlanır. İşte bu bağlamda temel kelimeler seçilerek bir diğer adıma geçilir. 

Arama Motoru Optimizasyonu başlanır
Analiz edilen kelimeler, tamamıyla belirlendikten hemen sonra çeşitli uzman araştırmalarla, kelimeler profesyonel bir şekilde SEO uygulaması dâhili girerek Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında en üst sırada gözükmesi sağlanır. 

SEO uygulamasını ardından
Anahtar kelimelerdeki seo uygulaması ardından, bu kelimelerle bütünleşecek içerikler belirlenir ve sisteme girilir. Böylelikle kelimelerdeki kalıcılığını yükselir. İşte bu gibi uygulamalı adımların ardından gerçekleştirmiş olacağımız Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetini sizlere OSMA Soft olarak bu şekilde en iyi bir şekilde sunuyoruz.


Diğer Hizmetlerimiz

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”

Excel Arşivi