• By Murat OSMA - murat [@] muratosma.com

Google Adwords Danışmanlığı

googleads

Dünyanın arama motoru devi Google üzerinden anahtar kelimelerle reklam verme sistemine verilen sistem olan Adwords, ile doğru tercih edilen anahtar kelimeler ve banner olarak grafiksel çalışmaların uyumunda doğru zamanda doğru atak yapıldığı taktirde, büyük ölçüde kar bazlı geri dönüş kazanabilirsiniz.


OSMA Soft ailesi olarak sizler için, sitenize veya reklam yapacağınız şeye en uygun anahtar kelimeleri seçiyor, reklam tipinizi belirliyor, size getiri sağlayabilecek tüm uygulamaları doğru şekilde aktif ettikten hemen sonra, Adwords üzerinden olumlu sonuçlar almanıza olanak sağlıyoruz.


Vermiş olduğunuz hizmet ile bütünleştirdiğimiz Adwords reklamlarını sizler için en uygun şekilde hazırlayarak,  tanıtım bazlı ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde gideriyoruz. Bu konudaki uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimizin altını çizerken, şu ana kadar yapmış olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizde de olumlu sonuçlar aldığımızı belirtmek isteriz.


Sonuç olarak Sitenizin Arama Motorlarında Sponsor Bağlantı ya da En Başta Sarı Renkle Size Özel Bir Reklam Çalışması yapılmasını İstiyorsanız, OSMA Soft Olarak Size Adwords Danışmanlığı Konusunda Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz.


Diğer Hizmetlerimiz

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”

Excel Arşivi